Milan Kunst

kandidát č. 29

Milan je rodák z Horní Cerekve. Několik generací jeho předků se zde živilo poctivým truhlářským řemeslem. Zná ve městě každý dům, každého spoluobčana, a všichni zde dobře znají jeho. Milanovi je 44 let, je 10 let ženatý a má dvě děti.

V roce 2014 vstoupil Milan do komunální politiky a byl zvolen do rady města Horní Cerekev. Po čtyřech letech působení v radě se neztotožnil s léty nastaveným systémem vedení města, ve kterém žije a v roce 2018 založil sdružení nezávislých kandidátů SPOLEČNĚ 2018, se kterým vyhrál komunální volby. Truhlářskou firmu přenechal bratrovi, řemeslo pověsil na hřebík a usedl do křesla starosty města Horní Cerekve.

Rodinný život a výchova dětí jsou pro Milana prioritou, a proto jim věnuje téměř všechen volný čas. Cyklovýlety po okolí, rodinné lyžování a poznávání krás České republiky jsou pro Milana příjemným a důležitým relaxem od každodenních pracovních starostí.

Město Horní Cerekev a celý kraj Vysočina vnímá jako místo plné schopných a pracovitých lidí, jako místo skvělé a krásné pro život, vhodné pro podnikání i aktivní odpočinek. Kraj Vysočina má podle Milana obrovský potenciál, a proto by se chtěl aktivně podílet na jeho rozvoji.

Kunst Milan.jpg